پخش ویدیو

درباره من 🙂

اول یکم از خودم بگم:
من سپیده قویدل هستم. کارشناش رشته مدیریت بازرگانی، مدیر عامل شرکت سپید دل گیلان سبز و موسس برند سپیکام 🙂

سپیکام مخفف اسم خودم به اضافه واژه کام به معنی ذائقه ست. که اگر بخواییم به کلمه سپیکام معنی بدیم میشه :ذائقه روشن و پاک.

ارائه شده توسط سپیده قوی دل در سال 1401

از کجا شروع شد؟

قصه سپیکام از سالها پیش شروع شد که من از دوران کودکی و نوجوانی علاقه شدیدی به مواد غذایی و چاشنی ها نشون میدادم، و همیشه از تنوع طعم و رنگ و مزه در مواد غذایی لذت میبردم انقدر که در کنار کارم تهیه و فروش مزه ها رو هم به عنوان شغل دوم به صورت مداوم با خودم داشتم و این کار رو به صورت خانگی انجام میدادم، تا اینکه در سال ۱۴۰۰ تصمیم گرفتم بلاخره این بعد از علاقه م رو تبدیل کنم به همه زندگیم و به صورت متمرکز و صنعتی روش کار کنم.

front-view-dried-orange-rings-sweets-inside-outside-little-plate-white-desk-fruit-dry-raisin-color_140725-26092
top-view-dried-strawberry-plate-round-tray_176474-3342

چرا گیلان؟

در نتیجه قبل از اینکه سپیکام متولد بشه اول شرکت تولید و پخش سپیددل گیلان سبز در مهر ماه سال 1400 متولد شد و به طور حرفه ای کار خودش رو در زمینه تولید و فروش محصولات خشک و چاشنی ها و مزه ها شروع کرد، که این محصولات شامل: میوه و سبزیجات و صیفی جات خشک و همچنین پودر میوه، سبزی و صیفی جات به اضافه مزه ها و چاشنی هایی همچون رب انار و زیتون پرورده اصیل گیلان هستن.

و اما چرا گیلان؟ چون من ذاتا و اصالتا زاده شهر رشت در استان گیلان هستم و این در انتخابم برای اسم شرکت و حتی محصولاتی که تولید میکنم کاملا تاثیرگذار بود.

هدف ما

و حالا تمام تلاش من و همکارانم اینه که محصولاتی با کیفیت و سالم به مشتریان ارزشمند و آگاهمون ارائه بدیم چون جنبه معنوی کار برای ما خیلی خیلی مهمه. ما میخواییم همیشه خوشحالی و رضایت و لبخند مشتری هامون رو ببینیم 🙂